Yünün Faydaları

yün

YÜN’ün Faydaları

*Yün dayanıklıdır *Uzun ömürlüdür *Güvenlidir *Aleve karşı dirençlidir *Alerjik değildir *Alerjik ortamların oluşması için elverişli değildir. * Kir ve lekelere karşı dirençlidir ve kolay temizlenir. *Rahattır *Doğal yalıtıcıdır İyi uyku sağlar. * Havadaki nem oranını doğal şekilde düzenler. *Doğaldır yenilenebilir bir üründür. *Bakterilerle ayrışabilir ve Bakteri üretmez. *Tamamen Organiktir.

Yün İç Çamaşırlar

Uyku durumunu en iyi yansıtan en kritik vücut fonksiyonu kalp atışıdır. Uzmanlar, yatak iklimindeki yüksek ısı ve nem seviyeleri’nin uyku süresince düzensiz kalp atışlarına katkı yaptığını tesbit etmiştir. Yün iç çamaşırlar, kişisel rahatlık gereksiniminiz için su buharını emip aktarma yoluyla, Yatarken ısıyı kontrol edecek doğal bir yeteneğe sahiptir. Bu düzenli kalp atışını etikleyerek daha dinlendirici bir uykuya neden olmaktadır

yün iç giyim (2)

Yün Ne Kadar Güvenlidir.?

İç çamaşır ürünlerine gelince, yün maksimum güvenlik için ideal elyaftır. Çünkü yün’ün doğal protein bileşenleri, eylafın su buharını tutup sonra dağıtması yeteneğiyle birlikte yün takımlarına mükemmel ve doğal bir alev direnci vermektedir. Yünü ateşe vermek zor ama söndürmek çok kolaydır. Yanmaya başlaması durumunda göreceli olarak düşük yanma ve alev alma ısısına sahiptir
Yün Bebekler İçin Güvenlimidir..
Evet Uygur Yün İç Çamaşırları Bebekler ve çoçuklar için en güvenli iç çamaşırlarıdır. Kesinlikle terlemede veya başka birşekilde baktari üretmez. Yün Doğal bir üründür ve nefes almaktadır. Ürünümüzün kumaşı naturel %100 pamuk, ingiliz kürk kırkımı, doğal olarak yıkanmış orjinal üründür. Çamaşir makinesinde yıkamaya uygundur. 30-40 derecede çamaşır makinesinininn yorgan yıkama modunda yıkanması güneşte sarak kurutulması tavsiye edilir.

Yün İç Çamaşırın Uyurken Faydaları

Yün iç çamaşırın avantajı, dengeli bir termal yalıtım sunmasıdır. Yünün moleküler yapısı, havayı yakalama ve tutma yeteneği, su buharını emme ve sonra havaya dağıtması, yünün tüm yıl süren bir rahatlık vermes i anlamına gelir.